Loteria dla klientów saloników Kolportera

14 Listopad 2011 - 15:31 poniedziałek

W salonikach prasowych Kolportera rozpoczęła się loteria promocyjna pt. „Zostań Milionerem PAYBACK”. Główną nagrodą jest milion punktów, jakie można uzyskać na koncie Programu Bonusowego PAYBACK.

W loterii mogą uczestniczyć klienci posiadający zarejestrowaną kartę PAYBACK.  –  Każdy punkt uzyskany za zakupy w salonikach Kolportera jest traktowany jako jeden los, który potem weźmie udział w losowaniu nagród – mówi Piotr Lech, menadżer ds. promocji w Kolporterze. – Czyli im więcej punktów zdobytych na koncie w czasie trwania loterii, tym większa szansa na wygraną.

Losowanie głównej nagrody loterii – miliona punktów, odbędzie się 9 lutego 2012 r. Punkty można będzie wymienić na nagrody PAYBACK, dostępne na stronie www.payback.pl. Według aktualnego wykazu jeden milion punktów to w przybliżeniu równowartość 6 lekkich rowerów górskich Corratec X-Vert Motion lub 25 aparatów fotograficznych Panasonic DMC-S1, lub 47 kamer cyfrowych Aiptek Pocket DV T230.

Oprócz nagrody głównej w loterii przewidziano też nagrody dodatkowe: trzy nagrody po 100 000 punktów, dwanaście nagród po 10 000 punktów oraz trzy vouchery na wycieczki zagraniczne.  Loteria zakończy się 31 stycznia 2012 r.

Wykaz saloników prasowych i salonów Top-Press, w których można zdobywać punkty w loterii „Zostań Milionerem PAYBACK”, znajduje się na stronie internetowej www.milion.kolporter.com.pl . Tam też można poznać szczegółowe informacje na temat loterii.Wiadomość dotyczy spółek: Kolporter, Sieć saloników Kolportera
Powered by WordPress